PROGRAM  ÚNOR

 


 

PROGRAM  LEDEN

 


Městské divadlo
sobota 25. ledna
v 10 hodin

Divadlo Krapet - Květa Kuršová
VELRYBA LÍZINKA
Výpravná pohádka o zatoulané malé velrybě v českých řekách s písničkami Marka Ebena.
Vstupné: 80 Kč        Zakoupit vstupenky


Městské divadlo
sobota 1. února
v 10 hodin

DivadloZa2
O STATEČNÉM KOVÁŘI MIKEŠOVI
Pohádka o kovářském synkovi Mikešovi, který se vydá do světa na zkušenou. Cestou se k němu připojí silák Matěj a společně se rozhodnou najít dvě královské dcery, které už měsíc e nikdo nespatřil. Přijďte jim v jejich putování držet palce, nudit se určitě nebudete!
Vstupné: 80 Kč        Zakoupit vstupenky


Městské divadlo
úterý 4. února
v 19 hodin

Divadlo pod Palmovkou - David Seidler
KRÁLOVA ŘEČ
Hra, která je předchůdkyní slavného stejnojmenného filmu, začala vznikat v osmdesátých letech minulého století na motivy vzpomínek svérázného „královského logopeda“ Lionela Logua. Loguovy deníky, dotýkající se jednoho z nejcitlivějších momentů moderních britských dějin, však nesměly být na základě přísného zákazu Alžběty (Královny matky) během jejího života vydány, a proto mohla být dokončena až po roce 2002, kdy zemřela. V centru příběhu, který je založený na skutečných událostech, stojí britský král, který právě nastoupil na trůn. Jeho problémy s koktáním, které stejně jako jeho nesmělost a psychická zranitelnost zásadně ohrožují budoucnost království, jež se nachází se na prahu světové války a naléhavě potřebuje silnou a kvalitní osobnost ve svém čele. Seidlerova působivá a emotivně silná tragikomedie je skvělou hrou o překonávání vlastních slabostí, opravdovém vědomí odpovědnosti a zranitelném mužství.
Hrají: Martin Stránský, Dušan Sitek, Simona Vrbická / Petra Horváthová , Kateřina Macháčková, Martin Hruška, Karel Vlček, Ivan Jiřík, Saša Malinská, Pavel Skřípal, Ivo Kubečka, Jiří Havel, Jan Špíšek, Václav Vostarek a Otto Rošetzký.
Vstupné: 390 Kč        Zakoupit vstupenky


INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ

Na akcích pořádaných Kulturou Nový Bor s.r.o.  jsou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace Kultury Nový Bor a města Nový Bor. Kultura Nový Bor nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné na těchto akcích, které jsou pořízené a zveřejněné jinými subjekty.


Aktualizace 23.01.2020 v 10:00