Městské divadlo
neděle 13. září
v 16 hodin

Štístko a Poupěnka
AŤ ŽIJÍ POHÁDKY!
V novém představení se tentokrát Štístko a Poupěnka společně s broučky dostanou do pohádkového lesa.
Pomohou tam Karkulce, aby jí nesežral vlk a také potkají Jeníčka a Mařenku na cestě k perníkové chaloupce. Naučí se hodiny s písničkou Tik ťak i kouzelná slůvka s Pyšnou princeznou. Udrží tajemství s písničkou Šušušu a spatří, jak drzou, nevychovanou Káču navštíví čert v písničce Čert a Káča. Společně se všichni naučí zdravě papat se superhrdinou Mňamáčkem. Zazní taneční hity Hejbni kostrou a Jájájá, ale nebudou chybět ani známé, osvědčené písničky.

Těší se na vás Štístko a Poupěnka!
Délka představení cca 60 minut + focení a autogramiáda
Vstupné: 195 Kč            Zakoupit vstupenky


Městské divadlo
pondělí 14. září
v 19 hodin

Point - Rob Backer

CAVEMAN
Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.
Hrají: Jan Holík nebo Jakub Slach      Režie: Patrik Hartl
Vstupné: 350 Kč        Zakoupit vstupenky  


Městské divadlo
středa 23. září
v 19 hodin

Divadlov Celetné - Gérard Bitton a Michel Munz

SMÍM PROSIT?
Svižná komedie o Henrim de Sacy, který je vášnivý milovník všech žen. Jednoho dne se dozvídá, že má po své tetě zdědit balík peněz pod podmínkou, že se do roka ožení.
Hrají:  Jan Révai, Martin Polách / Igor Bareš, Filip Čapka / Robert Jašków, Kateřina Janečková, Petr Pěknic / Karel Zima

Vstupné: 390 Kč       
Zakoupit vstupenky  


Městské divadlo
středa 28. října
v 19 hodin

závěrečný koncert MHF Lípa Musica
HUDBA STŘÍBRNÉHO PLÁTNA
Komorní filharmonie Pardubice     Jan Kučera – dirigent
Svěží večer plný hitů české i světové filmové hudby. Přijďte si je poslechnout ve výtečných aranžích neobyčejně talentovaného skladatele, dirigenta Jana Kučery, který se coby vyhlášený specialista tohoto oboru od klavíru chopí taktovky pardubické komorní filharmonie.
Zazní hudba z filmů a seriálů: Anděl Páně | C. a k. polní maršálek | Dívka v modrém | Harry Potter | Hrdinný kapitán Korkorán | Kolja | 30 případů majora Zemana | Piráti z Karibiku | Princezna se zlatou hvězdou | Přednosta stanice | Pyšná princezna | To neznáte Hadimršku ad.

Vstupné: 450/350/250 Kč        Zakoupit vstupenky  


Městské divadlo
sobota 5. prosince
v 19 hodin

Komorní divadlo Kalich - Eric Assous
MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD
Bernard je hravý lhář, který se dokáže vykroutit i ze zdánlivě bezvýchodných situací a vymýšlí si s takovou intenzitou, jako by to byl skutečně zažil.
Hrají: Aleš Háma, Petr Motloch, Nela Boudová, Tereza Kostková a Michaela Sejnová nebo Lucie Okonová.
Vstupné: 390 Kč        Zakoupit vstupenkyZa zrušená představení (Tobogan Tour a O Honzovi) Vám vstupenky rádi vrátíme v Knihkupectví Jaroslava Rady (Liberecká 66, Nový Bor).


Děkujeme za pochopení i trpělivost. Brzy se na vás opět těšíme.